... asi jinej gang ...

Shrunk Expand

Závody 2017

 

Datum Závod Disc. Délka Převýš. Závodník Umístění
kat / abs [počet]
Čas
8.10.2017 PELLS Soběšická mulda XC 6x5km 1000m Pavel Holec 3 / 3 [78] 1:17:48.0
3x5km 500m Lukáš Měřínský 13 / 34 [106] 0:50:05.3
7.10.2017 Sport aktiv – TREK Hlinecká 30 MTB XC 3x10km        
30.9.2017 KPŽ – Vysočina Arena Tour, trasa B XCM 55km 1165m Pavel Holec  3 / 21 [647] 2:05:29.5
24.9.2017 PDV #15 – MTB XCO Boskovice (finále) XC 6×2.8km 570m Pavel Holec 2 [13] (kat.) 0:55:14
23.9.2017 TJ Sokol Němčičky – Mezi vinohrady XCM          
16.9.2017 PDV #14 – MTB XCO Knínice XC 6×2.2km 530m Pavel Holec 3 [9] (kat.) 0:55:15
9.9.2017 PDV #13 – MTB XCO Velenov XC 5×4.2km 750m Pavel Holec 1 [10] (kat.) 0:59:11
2.9.2017 ASK Blansko – Blanenský golem XCM 61km 1148m Pavel Holec 1 / 4 [112] 2:10:38.4
26.8.2017 Cykloklub Dalečín – HoPáDal XCM 36km 1210m Pavel Holec 1 / 1 [25] 1:42:22
Lukáš Měřínský 3 / 12 [25] 2:09:12
Aleš Peprný 5 / 8 [25] 1:59:26
20km 700m Petra Holcová 5 / 28 [31] 1:33:24
19.8.2017 CHC – Bukola (časovka do vrchu) Čas. 6.8km 195m Pavel Holec 1 / 1 [86] 0:14:31.41
Petra Holcová 1 / 54 [86] 0:20:41.89
Marek Bednář 3 / 64 [86] 0:22:31.76
Lukáš Měřínský 7 / 31 [86] 0:18:17.98
Aleš Peprný 10 / 14 [86] 0:16:31.92
Míra Drahovzal 12 / 49 [86] 0:20:00.11
19.8.2017 KPŽ – Manitou Železné hory XCM 66km 1859m      
5.8.2017 Český pohár XCM – TREK Hlinecký hřebec XCM 42km 900m Pavel Holec 1 / 2 [95] 1:55:06.3
Tým CGB 2 [6] 6:39:25.7
Aleš Peprný 9 / 22 [95] 2:14:50.1
Lukáš Měřínský 10 / 48 [95] 2:29:29.3
Petra Holcová DNS
30.7.2017 Moravský pohár – Amper Market CUP 2017 Road 90km   Míra Drahovzal 8 [15] (kat.) 2:48:15
29.7.2017 F-Bike klub Sádek – MTB Sádecká pila XCM 44km 1460m Pavel Holec 3 / 4 [90] 2:09:39
22km 730m Petra Holcová 8 / 76 [90] 1:55:50
22.7.2017 Moravský pohár – Energotis Čas. 12km 700m Míra Drahovzal 4 [29] (kat.) 0:39:02
15.7.2017 Maniac pedals – Karpatský pedál XCM 66km 1914m Pavel Holec 3 / 9 [221] 2:44:14
25km 716m Petra Holcová 6 / 85 [150] 1:32:49
8.7.2017 PDV #8 – MTB XCO Valchov XC 6x3km   Pavel Holec 4 [26] (kat.) 0:57:16
1.7.2017 PDV #6 – MTB XCO Žďárná XC 6×3.3km   Lukáš Měřínský 8 [10] (kat.) 0:53:15
1.7.2017 KPŽ – Bikemaraton Drásal, trasa A / UCI XCM 117km 3920m Pavel Holec 9 / 23 [474] 5:42:41.6
1.7.2017 KPŽ – Bikemaraton Drásal, trasa B XCM 55km 1985m      
25.6.2017 Cyklomaraton Česká Třebová XCM 50km 1200m      
24.6.2017 Moravský pohár – Králíky Road 72km   Míra Drahovzal 5 [22] (kat.) 2:05:04
17.6.2017 2017 UCI Marathon World Series
HERO Südtirol Dolomites
XCM 86km 4500m Pavel Holec 15 / 20 [595] 6:47:12.1
Lukáš Měřínský DNF (3x defekt)
60km 3200m Aleš Peprný 21 / 54 [631] 5:26:46.2
Dušan Sedláček 69 / 132 [631] 6:03:10.1
Kamil Bednář 130 / 251 [631] 6:52:43.7
Petra Holcová DNF (Pordoi pass)
11.6.2017 Moravský pohár – Bohuňovické okruhy Krit. 30x1km   Míra Drahovzal 10 [22] (kat.)  
10.6.2017 PDV #4 – MTB XCO Spešov XC 5x3km 740m Pavel Holec 4 [19] (kat.) 0:52:22
10.6.2017 MTB Bílovec – Odřivousův pohár
MR UNITOP ČR
XCM 54km 1200m      
3.6.2017 Moravský pohár – Okolo Divoké Orlice Road 68km   Míra Drahovzal 8 [17] (kat.) 1:42:03
3.6.2017 Jarohněvice MTB sport – Milovická 50 XCM 55km 1230m Pavel Holec 3 / 3 [137] 2:10:24.4
27.5.2017 PDV #3 – MTB XCM Valchovský „Drtič“ XCM 52km 1520m Pavel Holec 1 / 2 [52] 2:12:33
Aleš Peprný DNF
27km 790m Petra Holcová 1 / 18 [21] 1:42:04
20.5.2017 Moravský pohár – Domašov Classic-Tour Road 75km   Míra Drahovzal 4 [18] (kat.) 1:58:10
30.4.2017 Moravský pohár – Vidnava Road 64km   Míra Drahovzal 9 [26] (kat.) 1:42:01
29.4.2017 KPŽ – Hustopeče AGROTEC Tour XCM 44km 1200m Pavel Holec 11 / 40 [409] 1:54:59.1
22.4.2017 SCVM – NKT MTB Race XCM 43km 880m Pavel Holec 2 / 2 / [66] 1:42:28
15.4.2017 Cyklosport Chropyně – FORCE Chřibská 50 XCM 50km 920m Pavel Holec 10 / 26 [405] 1:45:26
Aleš Peprný 22 / 64 [405] 1:54:56
30km 580m Petra Holcová 7 / 46 [93] 1:35:38
1.4.2017 Bike Triatlon Morkovice – Morkovské Bajk XCM 46km 1150m Pavel Holec 9 / 25 [243] 1:44:21.6
Lukáš Měřínský 28 / 125 [243] 2:09:02.1
28.1.2017 CHC – Okrajem rakoveckého lesa Běh 2910m   Lukáš Měřínský 1 / 1 [38] 0:12:07.32
Petra Holcová 2 / 8 [38] 0:14:36.07

Tabulka plánovaných závodů