Rozpis PDV 2018


Aktualizace 14.2.2018:

!! definitivní termíny na stránkách PDV !!


Přibližně týden už máme k dispozici tento neoficiální rozpis letošní Vrchoviny. Některé termíny se předběžně objevily i v našem kalendáři, aby si dotyční závodníci mohli s předstihem zajistit volno, příp. stornovat dovolené a podniknout nezbytné právní úkony.
Na první pohled v rozpisu vidíme několik novinek, ale jedna z nich výrazně poutá naši pozornost:

Ano, finále v Novém Městě na Moravě. Těžko odhadovat, jaké plány se rodí v hlavě ředitele závodu, Ing. Petra Koudelky, nicméně už jen samotná volba tohoto místa, Vysočina Arény, slibuje nevšední pojetí finálového závodu.
Není třeba příliš rozvádět, že v NMNM leží moderní XC okruh, kde se každoročně odehrává jedna ze zastávek světového poháru horských kol. Letos to bude o víkendu 25. – 27. 5. 2018.
Případné zařazení této trati do série PDV by svou obtížností pravděpodobně překonalo vše, co jsme doposud na Vrchovině mohli vidět.
Nechme se překvapit, jak to celé dopadne a jaké pokyny k tomu vydá velitel závodního kroužku CGB. Současná představa, že Alda pošle své svěřence na Shimano Expert Climb, Vertical Drop nebo Kodiaq Rock’N’Roll vyvolává jisté obavy o životy těchto lidí.


One Response to Rozpis PDV 2018

  1. Pingback:Ales